Features
Map
Rates & Availability
Review
Features
-
PETS
No Pets Allowed -
BEACH
Near The Beach -
SAFETY
Carbon Monoxide Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Carbon Monoxide Detector On The Property; Consider Bringing A Portable Detector) Smoke Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Smoke Detector On The Property) -
BEDROOM
3 Bedrooms -
GENERAL
Unit Size: 1615 Sq Ft (150 Sq M) -
KITCHEN
Coffee/tea Maker Dishwasher Microwave Oven Refrigerator Stovetop -
LAUNDRY
Laundry Facilities Washing Machine -
PARKING
Car Required Onsite Parking Options Include A Garage -
INTERNET
WiFi Available -
OUTDOORS
Barbecue Grill Outdoor Furniture Patio -
POOL/SPA
Private Pool Shared/communal Pool -
BATHROOMS
2.5 Bathrooms Hair Dryer Shower -
LANGS SPOKEN
Dutch English French -
THINGS TO DO
Bicycle On Site Cycling Nearby Fishing Nearby Golf Privileges Golfing On Site Mountain Biking Nearby Parasailing Nearby Sailing Nearby Snorkeling Nearby Surfing/body Boarding Nearby Swimming Nearby Tennis On Site Windsurfing Nearby -
ENTERTAINMENT
Games -
LIVING SPACES
Living Room -
CLIMATE CONTROL
Air Conditioning -
FAMILY FRIENDLY
Highchair -
LOCATION HIGHLIGHTS
In A Rural Location In The Mountains -
SERVICES AND CONVENIENCES
Iron/ironing Board -
SUITABILITY/ACCESSIBILITY
Smoke-free Property
Map
Rates & Availability
Review
-
Submitted Jun 8, 2022
Stayed Dec 31, 1969Afspraak gemaakt aan een nabij gelegen superette. Vriendelijke ontvangst. Dan naar het huisje dat op het einde ligt van een onverharde weg. Vandaar de afspraak om je te begeleiden. Mooie woning met alle comfort aanwezig. Zeer corona proof wegens rustig tussen het groen. Voor deze prijsklasse toch wel spijtig dat er geen airco aanwezig is in de woonkamer. De eerste dagen was het behoorlijk warm. Maar dit is een detail.
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969Prachtig huis in een mooie rustige omgeving met prachtige plaatsjes en stranden. Op 15 minuten een leuk restaurant waar je midden in de boomgaarden kunt eten. Ook De eigenaren en de staf waren uiterst vriendelijk.
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969We zijn heel goed opgevangen door Tassos, de beheerder van de villa('s). De villa is geweldig, net nieuw ontwikkeld en voorzien van alle gemakken, met maar liefst drie terrassen en een mooi zwembad. De villa is heel fraai afgewerkt. Het uitzicht is fantastisch, op de zee en de bergen. Het dorpje ligt op rijafstand van vele bezienswaardigheden
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969Heel hartelijk ontvangen door Joke en Hans! We hebben onderaan in het dorp afgesproken en ze hebben ons keurig naar hun huis begeleid en rondgeleid. In de koelast stond een lekker welkomstdrankje en ook aan zaken als afwasblokjes en waspoeder was gedacht. Heel fijn! Het huis is een heel fijn vakantiehuis. Woonkamer, keuken, drie slaapkamers met hele fijne bedden en twee badkamers, dus ook ideaal voor een gezin met meer dan twee kinderen. Buiten een groot terras met barbecue (voor briketten is gezogrd). Het zwembad is super en helemaal privé. We hebben er zelf 's avonds in gelegen. Het uitzicht uit het huis over zee is fantastisch. Het ligt net buiten het dorp Kamaria op een hele mooie locatie. Je moet wel een stukje met de auto over een onverharde weg, maar laat je dat niet afschrikken het uitzicht is dat meer dan waard. Onder aan het dorp is een supermarkt en dorpjes als Finikounda en Methoni liggen op een paar autokilometers afstand. Binnen een minuut of 5-10 zijn een aantal mooie stranden. Beachbar Zanzibar (aan het strand aan de linkerkant van de weg naar Methoni) is een aanrader!
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969Prachtig huis met waanzinnig uitzicht over zee met alleen natuur en eilanden te zien. Groot en comfortabel zwembad, met datzelfde mooie uitzicht. Fijn ingericht huis met grote tafel op ruim balkon waar wij iedere maaltijd genoten, met zicht op zee. Airconditioning in de slaapkamers was erg fijn, op de laagste stand was het prettig slapen in de zwoele nachten. Ondanks onze verlate aankomst werden we zeer hartelijk ontvangen en naar het huis gebracht in het holst van de nacht via een rustiek hobbelig landweggetje. Het huis was erg goed uitgerust, met alles voorhanden in de keuken, was alleen even naar de bierglazen, die in de vriezer klaar lagen! Het enige wat we misten was een magnetron. De omgeving is extreem rustig, met de mooiste sterrennachten. Stranden te over, op een paar minuten rijden. Olympia en Sparta zijn wat ver, maar Oud Messini is mooier en dichterbij. De restaurants zijn allemaal voorzien van ongeveer hetzelfde menu, met de wat kleinere en verder van zee gelegen wat origineler, beter en (nog) goedkoper.
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969We werden opgepikt door Tassos op de parking van een nabijgelegen supermarkt. Alhoewel we een late vlucht hadden, was dit geen enkel probleem. De woning heeft een rustige ligging, van waaruit je toch gemakkelijk verschillende bezoeken kan doen. Het uitzicht op het terras is prachtig!
-
Submitted Feb 25, 2022
Stayed Feb 14, 2022Overall, a solid choice for a family vacation, The villa was comfortable and equipped with all the essentials, We loved being close to the beach and found the area to be safe and welcoming, A very enjoyable experience!