Features
Map
Rates & Availability
Review
Features
-
PETS
1 Total Pets Pet Friendly Pets Stay Free -
DINING
Dining Table -
SAFETY
Carbon Monoxide Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Carbon Monoxide Detector On The Property; Consider Bringing A Portable Detector) Smoke Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Smoke Detector On The Property) -
BEDROOM
2 Bedrooms -
GENERAL
Unit Size: 753 Sq Ft (70 Sq M) -
KITCHEN
Coffee/tea Maker Electric Kettle Microwave Oven Refrigerator Stovetop -
LAUNDRY
Laundry Facilities Washing Machine -
PARKING
Onsite Parking -
OUTDOORS
Barbecue Grill Garden Outdoor Furniture Patio -
BATHROOMS
1.5 Bathrooms Shower -
LANGS SPOKEN
Dutch English French -
THINGS TO DO
Power Boating Nearby Wildlife And Game Walks Nearby -
ENTERTAINMENT
TV -
LIVING SPACES
Fireplace Living Room -
CLIMATE CONTROL
Heating -
LOCATION HIGHLIGHTS
On The Lake -
SUITABILITY/ACCESSIBILITY
Smoke-free Property
Map
Rates & Availability
Review
-
Katja k.
Submitted May 25, 2025
Stayed May 17, 2025Quiet, great view on rhe lake and perfect location for exploring the area.
-
Dr. Matthias B.
Submitted Oct 9, 2024
Stayed Sep 21, 2024We were welcomed by the very friendly landlords and shown around the house and the garden. The house is on the slope above San Siro. It was very well equipped, we didn't lack anything. Our only regret was that we spoke so little Italian. Thank you!
-
Submitted Sep 28, 2022
Stayed Dec 31, 1969Accueil très chaleureux. Emplacement idéal avec une très jolie vue sur le lac de Côme. Maison tout équipée, vraiment exceptionnel
-
Submitted Aug 30, 2022
Stayed Dec 31, 1969Geheel tegen onze gewoonte in zijn we voor de tweede keer naar dit vakantiehuisje gegaan. Uitstekende prijs-kwaliteit verhouding. Uitzicht over het Como meer. Onderaan de heuvel is een winkeltje waar je vers brood kunt halen. Prima plek om als uitvalsbasis te gebruiken bij het verkennen van het Como meer.
-
Submitted Jul 13, 2022
Stayed Dec 31, 196925-6-2022 / 9-7-2022 Een zeer mooi, ruim met van alles voorzien huis met een prachtig uitzicht. Helaas is dit ons enige positieve wat we te melden hebben. Wij Man, vrouw , zoon met 2 honden zijn 2 weken lang alleen maar lastig gevallen door ongedierte. Vooral de bedwantsen (zie internet voor een beschrijving) waren het grootste probleem. Deze beestjes bijten je s’nachts in bed en leveren rode bulten op. Die zeer erg blijven jeuken. Na me te hebben ingelezen op internet bleek alleen gif de oplossing om ze weg te krijgen. Dit leek me geen goed plan om na 3 dagen verblijf met gif te laten spuiten. Voor de gezondheid van ons en de dieren. Na thuiskomst ben ik naar de huisarts gegaan, deze bevestigde mijn bevindingen. Alle bedden ook boven hebben we geprobeerd maar met overal het zelfde resultaat. Na een week deze ellende door te maken durf je niet meer te gaan slapen. We hebben in 2 weken dus amper geslapen. Door de ouders van de eigenaar werd er voorzichtig gewezen op de honden, maar deze komen niet in de slaapkamer boven en zijn vrij van vlooien of wat dan ook. Buiten wordt je Konstanz lastig gevallen door vliegen, dus wij verlangde na een week al naar huis. Ook zijn we niet veel weggeweest omdat we precies in een hittegolf zaten. Kortom een vakantie om snel te vergeten. Fam. Sirach
-
Submitted Jun 20, 2022
Stayed Dec 31, 1969alles was perfect geregeld. ook het contact met de eigenaar verliep ondanks het taalprobleem uitstekend .
-
Submitted May 25, 2022
Stayed Dec 31, 1969Sehr gut auch für unser Hund.
-
Submitted Sep 13, 2019
Stayed Dec 31, 1969Was in orde, zoals beschreven.
-
Submitted Aug 9, 2018
Stayed Dec 31, 1969Een heel fijn huis. Heel compleet ingericht. Alles was voor handen. De tuin is mooi en er is ook altijd wel een plekje in de schaduw te vinden. Wat wij zelf heel fijn vonden, was dat het huis nog op loopafstand is van het Comomeer en het dorpje Aquaseria zelf. Met een kleine supermarkt, gelateria en 2 restaurants in het dorpje zijn er dus wat directe voorzieningen in de buurt. Met de auto ben je zo in Menaggio, waar je de boot kunt nemen naar andere stadjes aan het Comomeer. Ook het achterland ( bergen) is erg de moeite waard.
-
Submitted Sep 22, 2012
Stayed Dec 31, 1969We had a great stay at this house. It was everything we did expect and even more. If you're looking for a quiet good house with two sleeping rooms near Lake Como, this is the place to be.