Features
Map
Rates & Availability
Review
Features
-
PETS
Pet Friendly -
DINING
Dining Table -
SAFETY
Carbon Monoxide Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Carbon Monoxide Detector On The Property; Consider Bringing A Portable Detector) Smoke Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Smoke Detector On The Property) -
BEDROOM
3 Bedrooms -
GENERAL
Unit Size: 861 Sq Ft (80 Sq M) -
KITCHEN
Coffee/tea Maker Dishwasher Electric Kettle Freezer Oven Refrigerator Stovetop -
INTERNET
WiFi Available -
OUTDOORS
Barbecue Grill Garden Patio Terrace -
POOL/SPA
Hot Tub Sauna -
BATHROOMS
1 Bathroom Shower -
LANGS SPOKEN
Dutch English French -
ENTERTAINMENT
TV -
LIVING SPACES
Living Room -
CLIMATE CONTROL
Air Conditioning Heating -
LOCATION HIGHLIGHTS
In A Rural Location Near A Health Or Beauty Spa -
SUITABILITY/ACCESSIBILITY
Smoke-free Property
Map
Rates & Availability
Review
-
Submitted Oct 27, 2023
Stayed Dec 31, 1969Sauna, hottub, huge fenced garden (little dog proof), relax room, boxsprings were all very nice. Kitchenette could use an upgrade, but everything was present. Wood for sauna and Hottub for sale at neighbour
-
Submitted Nov 2, 2022
Stayed Dec 31, 1969Sfeervol vakantiehuis met grote tuin. De houtkachels in de living en veranda zorgen voor een goede sfeer en de sauna en hottub zijn een pluspunt. De slaapkamers zijn wel aan de kleine kant, maar toch groot genoeg om met 2 in te slapen. De tuin is groot en volledig omheind wat goed is voor de honden. De gastvrouw heeft ons zeer vriendelijk en had het huisje zeer proper achtergelaten. Er was een klein probleempje met de afvoer van de hottub maar de gastheer was snel ter plaatse om dit te fiksen. Er zijn grote bossen in de buurt om te wandelen en te fietsen en de Veluwe is ook niet ver af.
-
Submitted Sep 18, 2022
Stayed Dec 31, 1969Rustige omgeving en de hottube is ook lekker en we genieten van de vogels en eekhoorntjes
-
Submitted Jul 4, 2022
Stayed Dec 31, 1969Wat een fijn huisje om te verblijven. Aardige verhuurders en van alle gemakken voorzien! En de tuin is echt genieten!
-
Submitted Jun 27, 2022
Stayed Dec 31, 1969Heerlijke locatie, goed verzorgt, schoon. Echt een aanrader.
-
Submitted Jun 19, 2022
Stayed Dec 31, 1969Heerlijk vertoeven in het netjes ingerichte huis, de gezellige veranda, lekkere hottub en sauna, gelegen op een super stuk grond met een hele grote tuin.
-
Submitted May 1, 2022
Stayed Dec 31, 1969Mooi huisje in een rustige omgeving met een fijne hottup en sauna war we lekker gebruik van hebben gemaakt, is goed bevallen en willen in de toekomst nog een keer heen.
-
Submitted Mar 22, 2022
Stayed Dec 31, 1969Dit huis had echt alles wat we zochten. Ruime tuin en veranda. Heerlijke sauna en hottub. En alles was lekker houtgestookt. Zowel de sauna en hottub. Zelfs de veranda had een houtkachel
-
Submitted Feb 23, 2022
Stayed Dec 31, 1969Leuk gezellig huisje van alle gemakken voorzien Sauna en hottub in 1 woord geweldig
-
Submitted Sep 2, 2021
Stayed Dec 31, 1969Locatie was super goed omheind voor de honden ligging was top en plaatselijke horeca was ook goed