Features
Map
Rates & Availability
Review
Features
-
PETS
Pet Friendly -
DINING
Dining Table -
SAFETY
Carbon Monoxide Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Carbon Monoxide Detector On The Property; Consider Bringing A Portable Detector) Smoke Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Smoke Detector On The Property) -
BEDROOM
2 Bedrooms -
GENERAL
Unit Size: 646 Sq Ft (60 Sq M) -
KITCHEN
Coffee/tea Maker Dishwasher Electric Kettle Microwave Oven Refrigerator Stovetop -
PARKING
Onsite Parking -
INTERNET
WiFi Available -
OUTDOORS
Balcony -
BATHROOMS
1 Bathroom Shower -
LANGS SPOKEN
Dutch English French -
THINGS TO DO
Wildlife And Game Walks Nearby -
ENTERTAINMENT
Foosball Table Games Table Tennis TV With Cable/satellite Service -
LIVING SPACES
Living Room -
CLIMATE CONTROL
Heating -
FAMILY FRIENDLY
Highchair -
LOCATION HIGHLIGHTS
In The Mountains -
SUITABILITY/ACCESSIBILITY
Smoke-free Property
Map
Rates & Availability
Review
-
Submitted Jun 8, 2022
Stayed Dec 31, 1969We zijn echt met open armen ontvangen. Heel lieve en hulpvaardige mensen , de complete familie wel te verstaan! Door onvoorziene omstandigheden zijn we helaas de complete vakantie zonder auto komen te zitten. We zijn zeer goed door hun geholpen, inkopen doen met ons was voor hun geen enkel probleem. De woning is zeer verzorgd en goed ingericht zowel het woon , slaap als keuken gedeelte. De omgeving is echt Oostenrijks met mooie bergen en dalen een bloemrijke balkonnetjes , echt prachtig. Onze 2 Franse Bulletjes waren ook meer dan welkom.
-
Submitted Jun 8, 2022
Stayed Dec 31, 1969Bij aankomst was het heel aangenaam net of je thuis komt. Vriendelijke mensen en maken bijna elke dag een praatje met je . Het is een mooi huis met alles erop en eraan. De omgeving is erg mooi en rustig . Vooral met de weekend op zondag dan krijg je iets lekkers van oma .
-
Submitted Jun 8, 2022
Stayed Dec 31, 1969Vriendelijke uitbaters (moeder en dochter) Rustige omgeving dus ideaal om te ontspannen na een dagje Oostenrijk verkennen In het nabije dorp kan je inkopen doen of uit gaan eten en er is een tankstation
-
shaul r.
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969Hallow every one. The host was very kind. She speaks only germen. She surprised us with a very big and good strudel. They like kids and understand when there is some noise. We got a very clean house the kitchen and sower are very good. The rooms are big. The area is very quiet. The view from the apartment is unforgettable. The parents bead makes some crack noise. We recommend the place .it is a real pleasure. Shaul rind Israel
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969Het appartement is van alle gemakken voorzien. Tevens nieuwe badkamer en toilet. Je hoeft geen spullen van thuis mee te nemen mbt koken, alles is er. De ontvangst is heel hartelijk, met koffie en gebak. Later in de week werden we verwend met een rolcaken, door oma Mohr gemaakt. Het parkeren bij de woning is wat lastig vanwege een zeer steile helling. Er zijn diverse bezienswaardigheden in de regio.
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969De woning ligt op de berg met prachtig uitzicht over de omgeving. Hele vriendelijke huiseigenaren en oma. Mooi gebied om te wandelen. En veel te doen in de omgeving.
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969We waren rond 13.00u in Wagrain aangekomen omdat we s' nachts om 00.45u vertrokken waren vanuit Nederland ivm de vele Baustelles in Duitsland, en de vele files die zich overdag daardoor voordeden. Ondanks dat de aankomsttijd officieel pas tussen 16.00u en 18.00u is, hebben we om +/- 14.00u gebeld of het goed was of we onze bagage in ieder geval al mochten afzetten en dan later op de middag op de gestelde tijd tussen 16.00u en 18.00u zouden terugkomen. Dit was helemaal niet nodig, we waren al direct welkom. We werden kort daarna hartelijk ontvangen door de Fam. Mohr, en ook onze 2 Border Collies werden van harte welkom geheten. Het huisje is voorzien van een ruime woonkamer, ruime hal, en een grote ruime slaapkamer, en een wat kleinere slaapkamer, waarvan we de kleinere slaapkamer overigens niet gebruikt hebben, en een balkon met een prachtig uitzicht omdat je nogal hoog zit, Kortom, een prima plaats die zeker groot genoeg is om hier met 2 personen en 2 Border Collies te verblijven. Ook met 4 pers. en 2 honden zou dit prima te doen zijn. Later in de week kregen wij nog van de Fam. Mohr een zelfgebakken rolcake aangeboden die ons prima heeft gesmaakt, wat toch een zeer vriendelijk gebaar is, en wat we zeer gewaardeerd hebben. Het huisje is zoals eerder vermeld nogal hoog gelegen, en biedt een schitterend uitzicht en als het helder weer is en je kijkt naar links door het dal, dan kun je de Dachstein Gruppe zien. Toch kan het kan voor sommige mensen misschien een probleem zijn om te parkeren, omdat je (wat het meest logische is) achteruit moet parkeren, maar dan wel achteruit tegen een nogal steile helling omhoog moet., omdat je de bocht van de weg naar de parkeerplaats nooit zonder steken kunt bereiken. Zeker in de winter als er sneeuw ligt, zul je hier je sneeuwkettingen nodig hebben. Helaas hadden wij het weer niet mee, en hadden we alleen wat zon bij onze aankomst op donderdag, en later in de week op maandag, en alle andere dage regen, en nog eens regen. Maar van hier uit kun je zeker prachtige wandelingen maken of andere wat verder gelegen dagtochten. Ondanks het erg slechte weer hebben we daar een prima verblijf gehad, bij een zeer vriendelijke familie Mohr.
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969met open armen ontvangen , echt of we weer thuiskwamen
-
Submitted Jun 7, 2022
Stayed Dec 31, 1969Warm ontvangt door de familie
-
Submitted Oct 26, 2021
Stayed Dec 31, 1969Prachtige locatie aardige gast vrouw vlote check-in