Features
Map
Rates & Availability
Review
Features
-
PETS
No Pets Allowed -
BEACH
Near The Beach -
SAFETY
Carbon Monoxide Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Carbon Monoxide Detector On The Property; Consider Bringing A Portable Detector) Smoke Detector Not Reported (host Has Not Indicated Whether There Is A Smoke Detector On The Property) -
BEDROOM
2 Bedrooms Bed Sheets Provided -
GENERAL
Unit Size: 635 Sq Ft (59 Sq M) -
KITCHEN
Cookware/dishes/utensils Refrigerator Stovetop -
PARKING
Onsite Parking -
INTERNET
Free WiFi -
OUTDOORS
Balcony Barbecue Grill -
BATHROOMS
1.5 Bathrooms Shower Towels Provided -
LANGS SPOKEN
Czech Dutch English French German Hungarian Italian Polish Russian -
ENTERTAINMENT
TV With Cable/satellite Service -
CLIMATE CONTROL
Air Conditioning -
LOCATION HIGHLIGHTS
Near The Sea -
SUITABILITY/ACCESSIBILITY
Smoke-free Property
Map
Rates & Availability
Review
-
Sylwia S.
Submitted Jul 25, 2022
Stayed Dec 31, 1969Plusy: Mieszkanie zastaliśmy czysciutkie i pachnące. Właścicielka bardzo miła i pomocna. Plaża w miarę czysta, woda czysta i płytka na dużej odległości. Wszystko blisko: piekarnia, mały sklepik, fast food, restauracja itp. Blisko do Słowenii i Włoch. W weekendy muzyka do tańczenia na głównej plaży. Minusy: Strasznie ruchliwa ulica. Niestety w dzień i w nocy szaleją autami i quadami. W jednej sypialni nie ma klimatyzacji i w nocy ciężko jest spać przy otwartych oknach (jak ktoś nie jest przyzwyczajony do mieszkania przy głównej ulicy). Grila nie było, jak jest napisane w ofercie. Internet słaby i często przerywa. Pomimo tych małych niedogodności nam się bardzo podoba ło. Polecam to miejsce ?.
-
Miran L.
Submitted Jul 3, 2022
Stayed Dec 31, 1969no comment
-
Pawel M.
Submitted Sep 16, 2019
Stayed Dec 31, 1969Blisko do morza. Plaże i wejście do morza piaskowe. Miejsce parkingowe - OK , nawet dla długiego auto , tuż przy domu. Dom położony przy ruchliwej ulicy (duży hałas i spaliny). Niebezpieczeństwo podczas przechodzenia na plaże , gdyż kierowcy nie uważają na pieszych. Zdjęcie obiektu jest niestety nie aktualne - garb zwalniający przed domem jest już dawno zdemontowany... W ofercie jest podane dostęp do internetu, niestety WLAN z innego domu udostępniany i zasięg tylko przed domem na tarasie był w miarę dobry..